Náš příběh


..se začal psát již v roce 1898, kdy velkorysá budova objektu Tejnora byla vystavěna. Od této doby byl objekt využíván k různorodým účelům od pohostinství, ubytování až po společenské akce. Po 2.světové válce byl objekt přejmenován na Hotel Slavoj a v roce 1992 se budova vrátila ke svému původnímu pojmenování Tejnora. V multifunkční budově v současné době můžete najít restauraci, hospůdku, bar ale i apartmány k pronájmu a hostel. Jelikož v letošním roce slavíme 120. výročí, renovovali jsme restauraci Tejnora do nového moderního konceptu.

Objekt Tejnora

Restaurace Tejnora


… v době, kdy mnoho restaurací ve městě zavírá, my se pro vás rozhodli vytvořit restauraci novou, neotřelou, kde na vás dýchnou prvky od českých, ale i zahraničních designérů - něco co má styl a co Vysokému Mýtu dlouho chybělo.

Restaurace Tejnora

Bar - Konírna


… dříve zde byli ustájeni koně, poté prostory sloužily jako sklad, jehož krásných klenbových prostor nám bylo líto, proto jsme se zde v roce XXX rozhodli trošku tvořit a vybudovali Bar Konírnu. Točíme Bernarda, Pilsner Urquell, Poličku a podáváme mnoho míchaných drinků. Při dlouhých zimních večerech topíme v Konírně dřevem v kamnech, tudíž útulnost je zaručena. Konírna není typický bar, na jaký byste mohli být zvyklí, ale věřte, že se Vám u nás bude líbit a dýchne na vás kouzlo cihlových prostor.

Bar - Konírna

Pivnice - Lidovka


... lidová pivnice, které každý štamgast ve městě neřekne jinak než Lidovka. Panuje zde uvolněná atmosféra a každý nový host je vřele přijat jak obsluhou, tak stálými hosty. Pokud tedy toužíte po místě které dýchá, žije a kde si nikdo na nic nehraje a rád si s Vámi pokecá o čemkoliv, jste v Lidovce na správném místě. Točíme Poličku ke které si můžete dát třeba utopence nebo vyhlášenou masovou topinku, ale to už je jen na vás.

Pivnice - Lidovka